Supermarket Mania 2

Windows Phone için Süpermarket Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 117 MB
  • Version 1.7.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Supermarket Mania 2; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınıza tamamen ücretsiz yükleyerek oynayabileceğiniz, süpermarket açarak yönetmeye çalışacağınız eğlenceli bir mobil oyundur.

Supermarket Mania 2Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınıza tamamen ücretsiz yükleyerek oynayabileceğiniz, süpermarket açarak yönetmeye çalışacağınız eğlenceli bir mobil oyundur.

Nikki ve Tinseltown'u yöneterek oynayacağınız oyunda Bay Torg amcaya yardım edebilmek için yeni bir süpermarket açmalı ve en iyi şekilde yönetmelisiniz. Birbirinden zorlu 80 seviyeden oluşan oyunda 34 farklı ürünle yeni mağaza açabilirsiniz. Ayrıca 6 yeni oyun ayarları ile birlikte gelen oyunda 11 benzersiz müşteri bulunuyor. Tek amacınız müşterilerinizi memnun etmek. 10 yeni oyun mekaniğinden oluşan oyunda anlık olarak kazanabileceğiniz ikramiyeler mevcut. Bunun yanı sıra dünya çapında diğer oyuncuların puanlarını görebilir ve kendi puanınızla karşılaştırma yapabilirsiniz.

Simülasyon oyunu seven oyun severler için özel olarak geliştirilmiş, marketinizi oluşturarak en iyi şekilde yönetmeye çalışacağınız Supermarket Mania 2 oyununu denemelisiniz.

Supermarket Mania 2 indir